Ліна Юріївна Клименко (1980 – 2020)

Ліна Юріївна Клименко (1980 – 2020)Цими золотими осінніми днями минає рік, як немає з нами доброї і щирої людини – Ліни Юріївни Клименко – доктора фармацевтичних наук, доцента, завідувача кафедри неорганічної та фізичної хімії НФаУ (2019-2020).

На посаді завідувача кафедри Ліна Юріївна мала багато задумів та планів: інновації в освітному процесі, розробка новітніх наукових напрямків, впровадження сучасних технологій в навчання і науку і багато дечого іншого на благо рідного університету могла б вона зробити…

Ліна Юріївна живе і житиме у наших душах та серцях як приклад компетентності, відданості справі, як особистість, яку можна тільки недооцінити.

Людина живе, поки її пам’ятають. Світла і добра пам’ять про Ліну Юріївну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею.