Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН

01.02.2020 року учениця 10-А класу Зміївського ліцею № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області Ільченко Карина Віталіївна на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019/2020 навчальному році (наукове відділення екології та аграрних наук, секція: агрономія) успішно захистила науково-дослідну роботу «Порівняльний аналіз методів визначення кислотності ґрунтів сільськогосподарського призначення північно-східної України» (керівники роботи: Клименко Ліна Юріївна, доктор фармацевтичних наук, завідувач кафедри неорганічної хімії Національного фармацевтичного університету; Шматова Марина Геннадіївна, учитель хімії та біології Зміївського ліцею № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії) то одержала диплом ІІІ ступеня.

Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН